چرا مستر والپست؟

Thursday، ۴ Aabaan ۱۴۰۲

در این بخش به توضیحاتی درباره دلایل استفاده از محصولات مستر والپست خواهیم پرداخت. محصولات متفرقه زیادی در بازار ساخت‌وساز وجود دارد که تفاوت‌های قیمتی چندانی باهم ندارد. اما چرا باید مستر والپست را انتخاب کنید؟

ما در مستر والپست با بهترین متریال موجود برای ساخت محصولات استفاده می‌کنیم. تمامی محصولات دارای استاندارد بوده و در انتهای ساخت مورد بازبینی قرار می‌گیرد. قطعات و وادارها با ماشین‌آلات صنعتی مدرن روز دنیا ساخته می‌شود که می‌توانید تمامی مراحل ساخت و تولید را در صفحه‌های مجازی ما مشاهده کنید.

برای راحتی و رفاه شما عزیزان در خط تولید، امکان ضدزنگ شدن محصولات وجود دارد که یک ویژگی منحصربه‌فرد به‌حساب می‌آید. علاوه بر ضدزنگ بودن محصولات، امکان سفارشی‌سازی با توجه به پروژه شما وجود دارد که از دیگر ویژگی‌های ما به‌حساب می‌آید.

قبل از خرید می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا مشاوره لازم برای خرید را به‌صورت رایگان دریافت کنید. برآورد قیمت و مشاوره در مستر والپست به‌صورت رایگان انجام می‌شود. کافی است با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس بگیرید تا به‌صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

روش خرید

ابتدا مشاورین ما برای برآورد قیمت و آشنایی با پروژه شما، نقشه سازه و مشخصات پروژه شما را بررسی خواهند کرد. سپس بعد از بررسی، بهترین متریال را به شما پیشنهاد خواهند کرد تا در سازه خود استفاده کنید. بعد از تایید کارفرما، پیش فاکتور برای شما ارسال خواهند کرد تا قیمت تمام‌شده برای خرید را بدانید. سپس مدت‌زمان تولید را به شما اطلاع داده و بعد از تولید محصول، ارسال بار برای شما انجام می‌شود. مستر والپست به سراسر ایران ارسال داشته و می‌توانید در کمترین زمان ممکن محصولات خود را دریافت کنید. مهندسان مستر واپست بعد از جانمایی، برای بررسی محصولات و نوع اجرا به پروژه شما خواهند آمد تا برای نصب،

راهنمایی‌های لازم را بدهند. پروژه‌های زیادی از مستر والپست استفاده کرده‌اند که می‌توانید تجربه آن‌ها را در فضای مجازی مشاهده کنید.

تیم ما، به‌صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.